KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15126379
nr 1512 6379
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad, Vintermotiv. Olja på duk, 47x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:27:34
17/12 10:56:01
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg